Magazin
Az első magyar kutatónő, aki az Antarktiszon...
Csaknem ötven év után húzta haza a szíve Siófokra.
Csaknem ötven év után húzta haza a szíve Siófokra.
Kálmán Imre-fotókiállítás nyílt a világhírű operettkomponista születésnapján, október 24-én a KIKK előtti téren. November 26-ig...
Turizmus, 2020: a kereskedelmi szálláshelyek vendégforgalma alapján Balatonfüred áll az élen, de ha a magánszálláshelyekét is...
Egyéni versenyzők, csapatok, duók, triók érkeztek Kaposvárról, Paksról, Budapestről, Siófokról és környékéről az év első ritmikus sportgimnasztika versenyére. Az idei Széchenyi Kupára összesen 120 versenyző nevezett, és a Siófoki Sportgimnasztika Egyesület sportolói ismét szép eredményeket értek el. A Széchenyi Kupát idén a Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola nyerte el az iskolák közötti versenyben.
Siófoki eredmények:
Diákolimpia korcsoportokban:
1. korcsoport:
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata 2. hely /Kovács Luca, Keczéry Sára, Topscháll Noémi, Regenyei Zsófi/
2. korcsoport:
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata 1. hely /Gosztonyi Kata, Péter Nikolett, Csertán Lili, Magyar-Stinner Nóra/
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola csapata 2. hely /Varga Nóra, Teterin Kiara, Cseh Kata, Koltai Boglárka/
3. korcsoport:
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola csapata 1. hely /Városi Anna, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Durucz Lili/
4. korcsoport:
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata 1. hely /Ittzés Lili, Kékesi Alexandra, Bozzai Kincső, Bogárdi Eszter/
5. korcsoport:
Siófoki Perczel Mór Gimnázium csapata 1. hely /Gulyás Gabriella, Tőke Zsófia, Kostyán Hajnalka/
Bemutató kategóriában:
Arany minősítés: SISE trió /Rátkai Lili, Markó Csenge, Koltai Boglárka/
Arany minősítés: SISE csapata /Bartik Maja, Szabó Gréta, Szabó Hanna, Tarjányi Kata/
Ezüst minősítés: SISE csapata /Zielbauer Zoé, Schneider Marina, Schneider Léna, Schneider Alexa/
Ezüst minősítés: SISE csapata /Kovács Luca, Béres Fruzsina, Topscháll Noémi, Regenyei Zsófi/
Szabadidő II. szint serdülő korcsoport csapat verseny:
Arany minősítés: SISE csapata: Tóth Damarisz, Béli Evelin, Koszta Georgina,Szabó Abigél/
Junior 1. korcsoport csapat verseny:
Arany minősítés: SISE csapata: Bartik Maja, Kékesi Alexandra, Markó Csenge,Városi Anna
Serdülő korcsoport trió verseny:
Arany minősítés: SISE trió: Durucz Lili, Szabó Hanna, Koltai Boglárka
Junior 2. korcsoport duó verseny:
Arany minősítés: SISE duó: Ittzés Lili, Szabó Gréta
Ezüst minősítés: SISE duó: Bán Zsófia, Porga Laura.
2021. 01. 23.
2021. 01. 12.
2020. 12. 24.
2020. 12. 20.
2020. 12. 06.
2020. 11. 11.
2020. 10. 04.
2020. 09. 12.
2020. 08. 16.
2020. 07. 25.
2020. 06. 25.
2020. 05. 10.
2020. 04. 05.
2020. 02. 24.
2020. 02. 23.
2020. 02. 21.
2020. 01. 31.
2020. 01. 27.
2020. 01. 11.
2019. 12. 27.
2019. 12. 14.
2019. 12. 14.
2019. 11. 11.
2019. 10. 28.
2019. 10. 26.
2019. 10. 25.
2019. 10. 21.
2019. 10. 12.
2019. 10. 08.
2019. 10. 06.
2019. 10. 04.
2019. 10. 03.
2019. 10. 01.
2019. 09. 23.
2019. 09. 20.
2019. 09. 19.
2019. 09. 18.
2019. 09. 16.
2019. 09. 15.
2019. 09. 08.
2019. 09. 02.
2020. 10. 29.
2020. 07. 09.
2020. 05. 06.
2020. 02. 19.
2020. 01. 29.
2020. 01. 28.
2020. 01. 18.
2019. 12. 18.
2019. 12. 14.
2019. 10. 27.
2019. 10. 22.
2019. 10. 11.
2019. 10. 10.
2019. 09. 26.
2019. 09. 25.
2019. 09. 24.
2019. 09. 22.
2019. 09. 21.
2019. 09. 17.
2019. 09. 13.
2019. 09. 12.
2019. 09. 09.
2021. 01. 23.
2020. 11. 30.
2020. 08. 31.
2020. 03. 10.
2020. 03. 03.
2020. 02. 07.
2020. 01. 19.
2019. 11. 10.
2019. 11. 06.
2019. 11. 05.
2019. 11. 03.
2019. 11. 02.
2019. 10. 29.
2019. 10. 19.
2019. 10. 05.
2019. 09. 14.
2019. 09. 11.
2019. 09. 07.
2019. 08. 30.
2019. 08. 23.
2019. 08. 22.
2019. 08. 15.
2019. 08. 14.
2021. 01. 11.
2020. 12. 13.
2020. 10. 29.
2020. 10. 17.
2020. 09. 27.
2020. 09. 13.
2020. 08. 26.
2020. 08. 24.
2020. 08. 16.
2020. 08. 09.
2020. 08. 02.
2020. 07. 23.
2020. 07. 11.
2020. 06. 22.
2020. 05. 04.
2020. 04. 09.
2020. 03. 17.
2020. 03. 07.
2020. 02. 18.
2020. 02. 09.
2020. 02. 02.
2020. 01. 26.
2020. 01. 22.
2020. 01. 21.
2020. 01. 12.
2020. 01. 10.
2020. 01. 09.
2020. 01. 05.
2019. 12. 14.
2019. 11. 07.
2019. 10. 23.
2019. 10. 20.
2019. 08. 25.
2019. 08. 06.
2019. 07. 31.
2019. 07. 28.
2019. 06. 27.
2019. 06. 13.
2019. 05. 31.
2019. 05. 23.
2019. 05. 14.
2019. 04. 22.
2019. 04. 06.