Magazin
Az első magyar kutatónő, aki az Antarktiszon...
Csaknem ötven év után húzta haza a szíve Siófokra.
Csaknem ötven év után húzta haza a szíve Siófokra.
Kálmán Imre-fotókiállítás nyílt a világhírű operettkomponista születésnapján, október 24-én a KIKK előtti téren. November 26-ig...
Turizmus, 2020: a kereskedelmi szálláshelyek vendégforgalma alapján Balatonfüred áll az élen, de ha a magánszálláshelyekét is...
A március 3-i versenynek a Beszédes József Általános Iskola adott otthont, ahol a résztvevő tornászokat és az érdeklődőket Siófok Város Önkormányzata képviseletében Hamvas Péter alpolgármester köszöntötte. Az ünnepélyes megnyitón látványos bemutatókat tekinthetett meg a közönség, melynek tagjai a verseny során végig szurkoltak a csapatoknak, egyéni indulóknak. A Dél-Dunántúl regionális versenyére öt megyéből érkeztek a versenyzők, körülbelül 300 tornász mutatta be versenygyakorlatát csapatban, illetve egyéni versenyszámban.
A „Piruett” Közhasznú Sportegyesület hat csapattal indult összesen négy korcsoportban, különböző általános iskolák diákjaival. Az áprilisi országos döntőbe az egyesület négy csapata jutott tovább.
Továbbjutók:
I. korcsoportban a Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata (Tófalvi Ajsa, Kis-Hajnal Csillag, Balogh Zsófia, Kócs Dóra, Lehota Hanna Anna, Deák Dalma)
II. korcsoportban a Siófoki Beszédes József Általános Iskola csapata (Hunya Szófia, Kassai Panna, László Nina, Biczó Elina, Kustos Henrietta, Németh Míra, Tartalék: Nagy Fanni)
III-IV. korcsoportban a Siófoki Beszédes József Általános Iskola (Jánosik Adél, Vőneky Laura, Jánosik Lilla, Szöllősi Panna), valamint 3. helyen holtversenyben a Balatonföldvári Széchényi Imre Általános Iskola csapata (Bagyarik Evelin, Peizer Luca, Szollár Lídia, Pap Lili).
Egyéni összetettben:
I. korcsoportban 1. helyezett Tófalvi Ajsa, Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola
II. korcsoportban 2. helyezett Hunya Szófia Beszédes József Általános Iskola
III-IV. korcsoportban 1. helyezett Jánosik Adél, 3. helyezett Vőneky Laura Siófoki Beszédes József Általános Iskola 4. helyezett: Bagyarik Evelin, 6. helyezett Szollár Lídia Széchényi Imre Általános Iskola Balatonföldvár.
Csapatban I. korcsoportban a Siófoki Széchenyi Imre Általános Iskola kezdő csapata (Kálmán Lora, Szűcs Anna, Nagy-Török Málna, Kánai Doren) 10. helyen végzett, II. korcsoportban a Széchenyi Imre Általános Iskola csapata (Bagyarik Noémi, Gallai Kamilla, Juhász Hanna, Csengeri Dóra, Tartalék: Szekeres Liliána) a 9. helyet szerezte meg.
A III-IV. korcsoportos egyéni versenyzők Kálmán Lara (Siófoki Széchenyi Imre Általános Iskola), Lénárt Laura és Frida Léna (Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola) szépen szerepeltek, továbbjutásukról a Diáksport Szövetség a későbbiekben határoz.
2021. 01. 23.
2021. 01. 12.
2020. 12. 24.
2020. 12. 20.
2020. 12. 06.
2020. 11. 11.
2020. 10. 04.
2020. 09. 12.
2020. 08. 16.
2020. 07. 25.
2020. 06. 25.
2020. 05. 10.
2020. 04. 05.
2020. 02. 24.
2020. 02. 23.
2020. 02. 21.
2020. 01. 31.
2020. 01. 27.
2020. 01. 11.
2019. 12. 27.
2019. 12. 14.
2019. 12. 14.
2019. 11. 11.
2019. 10. 28.
2019. 10. 26.
2019. 10. 25.
2019. 10. 21.
2019. 10. 12.
2019. 10. 08.
2019. 10. 06.
2019. 10. 04.
2019. 10. 03.
2019. 10. 01.
2019. 09. 23.
2019. 09. 20.
2019. 09. 19.
2019. 09. 18.
2019. 09. 16.
2019. 09. 15.
2019. 09. 08.
2019. 09. 02.
2020. 10. 29.
2020. 07. 09.
2020. 05. 06.
2020. 02. 19.
2020. 01. 29.
2020. 01. 28.
2020. 01. 18.
2019. 12. 18.
2019. 12. 14.
2019. 10. 27.
2019. 10. 22.
2019. 10. 11.
2019. 10. 10.
2019. 09. 26.
2019. 09. 25.
2019. 09. 24.
2019. 09. 22.
2019. 09. 21.
2019. 09. 17.
2019. 09. 13.
2019. 09. 12.
2019. 09. 09.
2021. 01. 23.
2020. 11. 30.
2020. 08. 31.
2020. 03. 10.
2020. 03. 03.
2020. 02. 07.
2020. 01. 19.
2019. 11. 10.
2019. 11. 06.
2019. 11. 05.
2019. 11. 03.
2019. 11. 02.
2019. 10. 29.
2019. 10. 19.
2019. 10. 05.
2019. 09. 14.
2019. 09. 11.
2019. 09. 07.
2019. 08. 30.
2019. 08. 23.
2019. 08. 22.
2019. 08. 15.
2019. 08. 14.
2021. 01. 11.
2020. 12. 13.
2020. 10. 29.
2020. 10. 17.
2020. 09. 27.
2020. 09. 13.
2020. 08. 26.
2020. 08. 24.
2020. 08. 16.
2020. 08. 09.
2020. 08. 02.
2020. 07. 23.
2020. 07. 11.
2020. 06. 22.
2020. 05. 04.
2020. 04. 09.
2020. 03. 17.
2020. 03. 07.
2020. 02. 18.
2020. 02. 09.
2020. 02. 02.
2020. 01. 26.
2020. 01. 22.
2020. 01. 21.
2020. 01. 12.
2020. 01. 10.
2020. 01. 09.
2020. 01. 05.
2019. 12. 14.
2019. 11. 07.
2019. 10. 23.
2019. 10. 20.
2019. 08. 25.
2019. 08. 06.
2019. 07. 31.
2019. 07. 28.
2019. 06. 27.
2019. 06. 13.
2019. 05. 31.
2019. 05. 23.
2019. 05. 14.
2019. 04. 22.
2019. 04. 06.